Bursa Çekirge Akdoğan Termal Hotel

Akdoğan Hotel Bursa‘nın şifalı termal su merkezi olan Çekirge semti otellerindendir. Bursa Merkezi Osmangazi ilçesinde bulunan çekirge semti gerek konum, gerek kültür gerekse şifalı termal suları ile Bursa tatilcilerinin, tatilini dinlenerek huzur içinde geçirmek isteyenlerin sıklıkla tercih ettiği bir yerdir. Çekirge Akdoğan Termal Hotel’de de Bursa’da konaklama adına tercih edebileceğiniz birçok termal otelin bulunduğu çekirgedeki konaklama alternatiflerinizdendir. Akdoğan Otel Termal hamaları’nın da diğer çekirge termal suları gibi şifa kaynağı olduğu tescillenmiştir. Bu hamamalrdan ister Akdoğan otel müşterisi olun isterseniz olmayın rezervasyonunuzu yaptırarak faydalanabilir, özellikle romatizma ağrılarınıza şifa bulabilirsiniz.

Çekirge Akdoğan Hotel Konaklama bilgileri
Otel Akdoğan toplam 102 oda ve 220 yatak kapasitleridir. Bu odalarda konforunuz için birçok detay düşünülmüş olup, konforlu rahat ve şık görünümlüdür. Ayrıca tüm odalarda termal su banyoları, küvet, tuvalet, saç kurutma makinesi, direkt telefon, mini bar, kablolu tv yayını ve klima mevcuttur. Bununla birlikte Akdoğan hotelin telefon ile doktor, ücretsiz otopark, 24 saat oda servisi, çamaşırhane ve ütü hizmetleri de bulunmaktadır.

Akdoğan termal otel‘de Termal hamam, Türk hamamı, kapalı havuz, sauna, masaj salonu, aerobik ve fitness center gibi spor ve rekreasyon hizmeterinden faydalanabilir, masörlere özel masaj yaptırarak günün stresini ve yorgunluğunu atıp, rahatlayıp gevşeyebilirsiniz. Akdoğan Hotel’de toplantı ve seminerlerinizi de düşünülmüş olup bir adet tam donanımlı 100 kişi kapasiteli toplantı salonu da bulunmaktadır. Tam pansiyon ve yarım pansiyon seçenekleri sunan Otel’de yeme ve içme gereksinimlerinizi, Türk mutfağından tadlar sunan 300 kişi kapasitesi ile 1 adet açık ve 200 kişi kapasitesi ile 1 adet kapalı restaurantının yanı sıra, açık büfe restaurant ve alakart restaurant ta da giderebilirsiniz.

Konum Olarak Bursa Merkez Çekirge de bulunan Hotel Akdoğan Termal, İznik’e 70 kilometre Uludağa 30 kilometre, Yenişehir havaalanına da 65 kilometre mesafededir. Konuklarına 3 yıldızlı bir konaklama hizmeti sunan Akdoğan Otel hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

Çekirge Akdoğan Termal Hotel İletişim Bilgileri

Statü: 3 Yıldız
Tel:
0224 233 82 00
Adres: Çekirge 1. Murat Caddesi No:1 Bursa/Turkiye

Yorum Yapın