Bursa Kervansaray Otel Fomara

bursa otellerBursa Kervansaray Hotel Sayılgan holding bünyesinde 1979 yılında ilk olarak Uludağda kurulmuştur.Gösterdiği başarı ve müşteri memnuniyetiyle sayısını arttıran otel Kervansaray, Bursa merkez ilçesi Osmangazide ve Çekirge semtinde 2 yeni yüzüyle daha konuklarını ağırlamaya başladı.

Bursa şehrinin neredeyse göbeğnde yer alan Bursa Kervansaray hotel konuklarına muhteşem bir bursa manzarasını açık yüzme havuzlu terasında sunuyor.Hem serinlemek hem Bursayı seyretmek isteyen misafirler için kervansaray, dinamik personel hizmeti ve 3 yıldız kalitesiyle Bursa şehreküstü, yani fomarada ziyaretçilerini ağırlıyor.

Kervansaray Bursa Oda Özellikleri: Toplam 112 oda ve 250 yatak kapasitesiyle konuklarını ağırlayan kervansaray otel Bursa , rahat, konforlu ve huzrulu bir tatilin anahtarını, şık, kaliteli ve ince bir estetikle dizayn edilmiş odalarında sunuyor.

Kervansaray Otelde yeme ve içme: Toplam 250 kişi kapasiteli kapalı ve klimalı restaurantının yanı sıra 150 kişilik açık Teras restaurantında konuklarına Bursa manzarası eşliğinde ziyafetler sunan otel kervansaray, Roby bar ve roof barı ile de yorgunluğunuzu atarken içkinizi yudumlayabileceğiniz ortamlar yaratıyor.

Kervansaray Otel Fomara – Bursa iletişim bilgileri

Statü: 3 Yıldız
Adres: Fevzi Çakmak Caddesi No: 29 Fomara (Şehreküstü)
Osmangazi/Bursa – Türkiye
Tel: +90 224 220 00 00
Fax: +90 224 220 00 15

Yorum Yapın